Hakkımızda

Özel günlerinizi ve partilerinizi eğlenceli hale getirmek ve sizlere unutulmaz kareler yaşatmak için kurulmuş bir firmadır. Partinizi belli bir konsepte göre düzenleyebilir ya da tamamen kişiselleştirip, misafirlerinize özel hediyeler verebilirsiniz. 

Sizin için özel olan, bizim için de önemlidir! Doğum günü, baby shower party, bebek mevlidi, düğün, nişan, asker uğurlaması, yıldönümü vs gibi özel günlerinizi tamamen size özel süsleme ve parti aksesuarlarıyla daha da eğlenceli kılmak asli görevimiz. Bunu yaparken de, piyasanın en özgün ve en uygun fiyata sahip ürünlerini bir araya getirerek partilerinizde fark yaratmak önceliğine sahibiz. 

Verdiğimiz hizmetler içinde, parti süsleme malzemeleri, hatıra fotoğraf çerçevesi, konuşma balonları, branda afişler, butik pasta, kurabiye ve cupcake, isme özel hediyelik paketler, isme özel ve fotoğraflı çikolatalar bulunmaktadır.

Sitemizden ürünlerimize bakıp sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda kafanızdaki farklı tasarımlar için de lütfen iletişime geçin, birlikte sizin için en güzel ve özel partiyi hazırlayalım..